שיווק דיגיטלי היינו מונח כללי המתייחס למגוון רחב של אפשרויות פרסום ברשת האינטרנט, כגון: קידום אתרים אורגני, קידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות, פרסום ביוטיוב וברשימות תפוצה. ***בשנים האחרונות ניכרת מגמה ברורה של העדפת פרסום דיגיטלי על פני המדיות הוותיקות, וזאת לאור מספר יתרונות מהותיים למפרסם ולקהל הלקוחות כאחד | 04.08.21 - נראה כי היה באג בסטורי של האינסטגרם שלא איפשר לגולשים לעצב את הסרטוני סטורי לפני העלאה | **** פייסבוק מחייבים אימות דומיין לקמפיינים ממומנים. כדי שתוכלו לראות המרות | **** הידעתם? בעדכון האלגוריתם החדש של גוגל Core Web Vitals גוגל שם דגש במיוחד על זמני הטעינה של האתר ואיכות חווית הגלישה של הגולשים ****

שיווק דיגיטלי היינו מונח כללי המתייחס למגוון רחב של אפשרויות פרסום ברשת האינטרנט, כגון:

כמו בכל דייט, קודם דיבורים

ורק אחר כך מעשים!

המשרד שלנו לא הוקם ביום אחד, הוא תוצר הולך ומתפתח של עבודה קשה, חזון מתממש ושעות על גבי שעות של רעיונות טובים ולפעמים קצת משונים שנזרקים לאוויר ונוחתים על דפי משבצת צהובה.
התחלנו מקומץ לקוחות שכבר מזמן הפכו למשפחה המורחבת שלנו. 

ביחד גדלנו והתרחבנו ועדיין נשארנו משפחה, כי אהבה לא מחליפים.
כשהגיע הזמן לתת למשפחה הזאת שלנו שם, חיפשנו משהו שייצג אותנו, את הערכים שלנו, את המסירות, היצירתיות והשורשים שלנו. 

אנחנו מאוד גאים בשם שלנו- BARABAK .

אנו גאים בשם שנולד מתוך שמה של מקימת החברה- סנדרה ברבינסקי. אנחנו גאים במה שהוא מייצג, את המאה אחוז שאנחנו נותנים לכל פרוייקט, לכל לקוח, לכל אחד ואחת שמגיעים אלינו. אנחנו גאים בשם שנוצר לנו והביא לנו לקוחות חדשים לפעמים על בסיס שבועי, מבלי שפירסמנו את עצמנו ולו במילה אחת. אנחנו גאים בשם שאנחנו אחראים לו ולשמו ובעיקר למה ומי שעומד מאחוריו.